Jak plánovat nákupní výlet pro vaše cestující?

Od chvíle, kdy jste se rozhodli držet nákupní turné, budete muset naplánovat, promyslet a brát v úvahu všechny ty nejmenší detaily o vaší budoucnosti "výlet".

Aby svůj "výlet" nejpohodlnější, úspěšný a zajímavý jak pro cestující a vedení (tzn), musíte vždy pamatovat na následující tři kroky při plánování svého nákupního turné:

  • Sezóna - jako pravidlo, lidé odjíždějí do ciziny na nákupní výlety, jen když je to období slev (jinak, je tu pro uplatnění takového dlouhou cestu nemá smysl). V některých zemích slevy začíná doba k určitému datu v určitém období každý rok (například pro letní kolekce), v jiných zemích, jen v určený den v týdnu, a tak dále. Je velmi důležité vzít v úvahu tyto faktory při plánování data turné.
  • Trasa - dalším krokem je rozhodování o tom, jaký druh obchodů budete zahrnout do svého "must-návštěva" seznamu: drahé nebo na ty, které jsou mnohem levnější, s obchodem nebo oblečení pro volný čas a tak dále. Je také důležité určit, zda jste ubytováni v jednom určitém městě nebo budou pohybovat kolem vašeho okolí, například.
  • Doprava - problém dopravy se považuje za důležité nejen proto, že budete muset přestěhovat do jiného města nebo kolem vašeho okolí. Je pravidlem, že převážná část z center se nachází v uptowns, takže to není úplně snadné, jak jich dosáhnout. Samozřejmě, tam jsou vždy nějaké veřejné autobusy, které jdou rovnou tam, ale jak vaše cestující z dálky, pravděpodobně by rád, aby tam jít s mnohem větší komfort - to je důvod, proč auto nájemné je také povinnost ze soukromého průvodce.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top