Як спланувати тур покупок для ваших мандрівників?

З того моменту, ви вирішили провести торговий тур, ви повинні планувати, продумати і врахувати всі найдрібніші деталі вашого майбутнього "поїздки".

Для того , щоб зробити ваше «подорож» найзручнішим, успішним і цікавим як для мандрівників , так і керівництва (тобто ви), вам потрібно завжди пам'ятати про наступних трьох кроків при плануванні вашого торгового тур:

  • Сезон - як правило, люди виїжджають за кордон для шопінг - турів тільки тоді , коли це період знижок ( в іншому випадку, немає сенсу робити таку тривалу поїздку). У деяких країнах знижки період починається на певну дату певного сезону щороку (наприклад, для літньої колекції), в інших країнах тільки в певний день тижня і так далі. Це дуже важливо враховувати ці фактори при плануванні дати туру.
  • Маршрут - наступний крок полягає в визначенні , які магазини ви збираєтеся включити в вашому "повинен відвідати" список: дорогі або ті, які набагато дешевше, з ділової або повсякденного одягу і так далі. Важливо також, щоб вказати, чи слід ви зупинилися в одному певному місті чи збираються рухатися навколо вашого району, наприклад.
  • Транспортування - проблема транспортування вважається важливим не тільки тому , що ви , можливо , доведеться переїхати в інше місто або навколо вашого району. Як правило, більша частина торговельних центрів знаходиться в uptowns, так що це не дуже легко дістатися до них. Звичайно, завжди є деякі громадські автобуси , які йдуть прямо там, але , як ваші мандрівники приходять здалеку, вони, ймовірно , люблять йти туди з набагато більшим комфортом - ось чому оренда автомобіля також обов'язок приватного гіда.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top