Fly дешево і безпечно з Travelpapa.com!

Зарезервовано для кращих пропозицій на авіаквитки Travelpapa.com і частина польоту без небезпеки.

Ми знаємо, що світ йде на багатьох авіаційних подій. Незліченні літаки різко падають, і багато людей вмирають. Хоча люди в жаху від таких випадків, вони до сих пір продовжують подорожувати на літаку , по- , як і раніше вважаючи себе одним з найшвидших і безпечний спосіб подорожувати.

Travelpapa.com пропонує кращою авіакомпанією пропонує найбезпечніші авіакомпанії, тому що ми вважаємо , що благополуччя і безпеку наших клієнтів. Нижче Ви побачите першу трійку самих безпечних авіакомпаній .

Перше місце Qantas Airlines , один з найбільших і найстаріших авіакомпаній в світі, він не забариться дивувати клієнтів з найкращим обслуговуванням і передових технологій в цілях підвищення рівня безпеки.

Під - друге, Air New Zealand , яка в протягом року , що перевозять близько 12 мільйонів чоловік. Нова Зеландія займає перше місце, мають самі дешеві квитки , і відомий запрограмована або весело, клієнти вражені.

Коли люди говорять про розкіш авіакомпанії, перше , що з'являється у вашій голові Emirates Airlines , який також займає 3 - е місце в світі по найбезпечнішою авіакомпанії. При вході в літак цієї компанії виглядає як ніби ви знаходитесь в іншому світі, необмежений доступ в Інтернет, міні-бар, душ, спа-салон і ресторани з самими екзотичними стравами.

На travelpapa.com, ви можете придбати найкращі пропозиції на авіаквитки і ви можете насолоджуватися безпечного польоту.
Забронювати цей готель travelpapa.com.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Cristina Surdu

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top