"Cena wpisu" na TravelPapa.com, pozwoli Ci zaoszczędzić czas, wysiłek i pieniądze.

Czy jesteś zmęczony szukają niższych cen na połączenia lotnicze? "Zawiadomienie o cenę" jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Lato to czas urlopów i podróży, w czasie, kiedy można poświęcić czas dla siebie i swojej rodziny. Masz prawie wszystko zaplanowane, na pierwszy rzut oka, sprawa pozostaje dla malym- biletu zakupu . Ale stara się znaleźć tani bilet do żądanego przelot pozostaje bezskuteczne. Funkcja ostrzegania o cenie tanich biletów miejscu Travelpapa.com pomoże znaleźć wyjście z tej sytuacji. Wszystko co musisz trebuetsya- wybrać żądaną datę i trasę, a w lewym rogu, nad filtrami, kliknij różowe Knop " Alarm cenowy ", po którym będzie można wybrać jedną z dwóch opcji:

  1. Chcę najlepszą ofertę "dnia"
  2. Chcę obniżyć cenę $ ... (gdzie będziesz w stanie dokonać cenę)

Co najlepiej opisuje, proszę podaj swój adres e-mail, a będziesz otrzymywać powiadomienia o niskich cenach do podróży samolotem , jesteś zainteresowany kierunku.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Olga Voloshina

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top