Туризм TravelPapa.com на зв'язку 24/7!

Якщо у Вас виникло будь-яке питання з приводу бронювання авіаквитків на TravelPapa.com або пов'язаний з нашими послугами, ви можете контактувати нас в будь-який час. Наші travel агенти з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання!

TravelPapa.com піклується про своїх клієнтів, саме тому ми створили кілька опцій, на вибір, щоб Ви могли зв'язатися з нами в будь-який час.
Функція "Contact us" складається з:

  1. Live Chat Online - дана опція надає можливість спілкування з одним з Тревел агентів TravelPapa.com в чаті. Скориставшись чатом, ви повинні будете ввести своє ім'я і відкрити діалогове вікно, наш авиакассир моментально вийде з Вами на зв'язок. У чаті Ви зможете побачити фотографію і дані Тревел агента, з яким ведете переписку. Після отримання відповідей на всі питання, що цікавлять з приводу авіа бронювання , Вам надається можливість оцінити якість сервісу авиакассира і написати коментар. Скориставшись даною послугою, Ви допоможете нам удосконалювати якість обслуговування клієнтів.
  2. Друга опція + 1-404-250-9422 дзвінок безпосередньо в наше тур агентство. Зв'язавшись з нами по телефону, Ви зможете особисто переговорити з одним із Авіаагент TravelPapa.com, задати всі Ваші питання і отримати на них відповіді. Ми доступні в будь-який час доби.
  3. Skype - це третій спосіб зв'язатися з нами. Ви можете написати нам, або зателефонувати в скайп і наші агенти завжди будуть раді Вам допомогти. Наш skype ID: global.reservation
  4. Mail - ще одна можливість звернутися до наших агентів з важливими вас питаннями. Ви можете написати нам і отримаєте відповідь протягом короткого часу. Наша електронна адреса: [email protected]
Задавайте питання нашим супер-агентам і бронюйте авіаквитки з TravelPapa.com!

https://www.travelpapa.com/contacts/

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Radova

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top