обов'язки Приватний гід по

Які перші речі, які приходять на думку, коли ви чуєте про обов'язки приватного гіда?

Ви можете думати про доступну ліцензії, глибокі знання в історії призначення туру, здатність говорити вільно, чітко і голосно на декількох мовах і так далі. Але крім всіх речей, які можуть бути, можливо, включені в "список обов'язків гіда" в найбільш важливими з них є: підготовка до турне, сама і відповідальність за здоров'я і життя туристів екскурсії. Давайте подивимося, чому TravelPapa Guides знайти їх найбільш значущі речі , що кожен гід повинен зосередити свою увагу на.

  • Підготовка до екскурсії - кожен гід повинен мати глибокі знання в місцевій історії, тому він повинен читати багато літератури, щоб завжди бути готовим відповісти на будь-який додатковий питання. Він повинен продумати всі деталі його routeб з урахуванням усіх зупинок, доступних платформ спостереження, рівень комфорту і так далі. Керівництво є єдиною людиною, яка вирішує, яким чином його тур буде проходити: в якості ілюстративного оповідання, як захоплюючий квест і так далі. Також було б дуже приємно мати карту з усіма основними пам'ятки (або ваших напрямків тур), зазначених на ній. Це допоможе вашим мандрівникам ознайомитися з програмою туру; це особливо зручно на спостереження / екскурсії.
  • Екскурсія сама по собі - з того моменту , коли керівництво отримав нове замовлення, він повинен виконати наступні дії: встановити день і час екскурсії і чітко пояснити його мандрівники , як дістатися до певного місця призначення; якщо у нього є автомобіль тур - думати про оренду автомобіля заздалегідь, для того, щоб уникнути можливих проблем; щоб забезпечити його мандрівників з найкращим видом на кожній зупинці вони роблять, і бути впевненим, що вони будуть мати доступ до всіх визначних пам'яток їм обіцяли, щоб побачити; щоб заповнити свою промову з численними цікавими фактами та легендами (відповідно до підготовленого плану) і бути готовим відповісти на додаткові питання.
  • Відповідальність за життя і здоров'я туристів - це дуже важливо для гід , щоб зробити коротку інструкцію для своїх мандрівників про стандарти поведінки своєї країни, в тому числі особливостей місцевої культури і традицій, поведінки в священних будівлях, місцевий дрес - код і так далі. Важливо також визначити способи поведінки в потенційно небезпечних місцях, як печери, древні руїни і гори і завжди готові надати першу медичну допомогу.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top