obowiązki prywatnego przewodnika w

Jakie są pierwsze rzeczy, które przychodzą na myśl, gdy słyszysz o obowiązkach prywatnego przewodnika?

Można myśleć o dostępnych licencji, głębokiej wiedzy w historii przeznaczenia tournee, możliwość rozmawiać płynnie, wyraźnie i głośno na kilka języków i tak dalej. Ale oprócz wszystkich rzeczy, które mogą ewentualnie być zawarte w "wykazie obowiązków przewodnika" na najważniejsze są: przygotowanie trasy, samego i odpowiedzialność za zdrowie i życie turystów wycieczki. Zobaczmy, dlaczego TravelPapa Przewodniki je znaleźć najważniejsze rzeczy, że każdy przewodnik powinien koncentrować swoją uwagę na.

  • Przygotowania do trasy - każdy przewodnik powinien mieć głęboką wiedzę na temat lokalnej historii, więc powinien on czytać dużo literatury, aby być zawsze gotowi odpowiedzieć na wszelkie dodatkowe pytania. Musi przemyśleć wszystkie szczegóły jego routeб uwzględniających wszystkie przystanki, dostępnych platform obserwacyjnych, poziom komfortu i tak dalej. Przewodnik jest jedyną osobą, która decyduje, w jaki sposób jego Wycieczka odbędzie się: jako narracji ilustracyjnych, jak ekscytujące poszukiwanie i tak dalej. Byłoby bardzo miło mieć mapę z wszystkich głównych zabytków (lub miejscowościach turystycznych), oznaczony na nim. Pomoże to podróżujący zapoznania się z programem wycieczek; jest to szczególnie wygodne na wycieczki obserwacja / zwiedzanie.
  • Wycieczka sama - od momentu, gdy przewodnik ma nowy porządek, jest on powinien spełniać następujące czynności: aby ustawić dzień i godzinę wycieczki i jasno wyjaśnić swoje turystów jak osiągnąć określony cel; jeśli jest on o wycieczkę samochodów - myśleć o wynajem samochodu z wyprzedzeniem w celu uniknięcia ewentualnych problemów; świadczyć swoje podróżnych z najlepszym widokiem na każdym przystanku one wnieść oraz mieć pewność, że będą mieli dostęp do wszystkich zabytków obiecano im zobaczyć; wypełnić swoje wystąpienie z wielu ciekawych faktów i legend (według przygotowanego planu) i być gotowy do odpowiedzi na dodatkowe pytania.
  • Odpowiedzialność za zdrowie i życie turystów - to bardzo ważne dla prowadnica dokonać krótkiej instrukcji dla jego podróży standardów zachowań swoim kraju, w tym specyfiki lokalnej kultury i tradycji, zachowanie w świętej budowli, lokalny ubiór i tak dalej. Ważne jest również określenie zasad zachowania się w potencjalnie niebezpiecznych miejscach, takich jak jaskinie, ruin lub góry i zawsze gotowi do udzielenia pierwszej pomocy.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top