Vinařská turistika v Moldavsku

Víno v Moldavsku - je kult národa. Moldavsko je známý pro své chutné, kvalitní, cenově vína.

. Moldova - slunném region na západě Evropy Turisté popsat Moldavsko slova: krásná příroda, přátelské Moldavané a samozřejmě i dobré víno. Víno v Moldavsku - je kult národa. Moldavsko je známý pro své chutné, kvalitní, cenově vína. Moldavsko přitahuje cizinců vinym cestovního ruchu, neboť Moldavané nejsou jen ráda udělala něco dobrého, ale také ji aplikovat krásně.

Po dlouhou dobu, hrdý vinařská turistika byly Cricova sklepy, v roce 2005 budou přidány do Guinessovy knihy rekordů. Cricova vína galerie ukládá počtu více než půl milionu lahví. Hostující Cricova sklepy najdeme vinné preference Queen Elizabeth II, Vladimir Putin, Tony Blair, Angela Merkelová a dalších známých osobností.

Dnes je moldavské víno cestovního ruchu se rozšiřuje své obzory, každý se snaží zapůsobit svou kvalitu a chuť vína. Počet výrobců vína v Moldavsku je velmi vysoká. Zvláštní chuť může překvapit: Winery Gogu, Purcari, Bostavan, Chateau Vartely a tak dále, Făutor, Mimi, Milestii Mici, Asconi, Vinařství Poiana (doporučení autora)

Chcete-li nyní celou řadu moldavských vín, doporučuji, na návštěvu Moldavska na podzim nebo na jaře.

Na podzim, budete mít možnost navštívit rekreační Den vína . Víno den - to je opravdový festival posveschenny vina.
Budete tance, dobré jídlo, a samozřejmě moře vína v centrálním náměstí v Kišiněvě.

Na jaře, můžete navštívit Vernisajul Vinului.Vinny vernisáž - závažnou událost pro znalce vína, u vchodu podal vám křišťálovou číši a celý večer se můžete těšit na ochutnávky vybraných vín. Glass můžete mít vzpomínku na dobrého večera.

Život a víno, aby se těšil, nepopírám sám sebe potěšení objevit chuť dobrého vína, Černá de Purcari, Roşu de Purcari, Fautor Rhein Riesling, Château Vartely Taraboste, Mimi Castle Roşu de Bulboaca, Gogu Vinařství Pastorální,
Bostavan Via Etulia, Purcari Ledové víno (doporučení autora).

Další informace o Moldavsku a může poruchu s pomocí našich průvodců. Návštěva travelpapa.com/guides~~dobj a vyberte si vodítko Moldavsku .


Exkurze TravelPapa:
Chisinau-starý Orhei- Chateau Vartely vinice, $ 120
Kišiněv City Tour A Cricova, $ 75
Purcari majetek a středověký kostel v Căuşeni, $ 130
Vinařství Asconi, $ 29

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Oksana Gogu

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top