Proč je nutné mít vlastní návod na nákupní turné?

Shop-zájezdy mít zvláštní místo mezi všemi službami, nabízené v turistickém průmyslu. Ale otázka je - proč potřebujeme vlastní vodítko při nákupech v cizí zemi?

Zpravidla nákupní skupina prohlídky jít tímto programem: skupina 10-30 lidí shromáždí a následovat cestu, která je tvořena v předstihu, se skládá z několika stejných standardních obchodech a navíc je časově omezená. Takový druh zájezdů je přijatelný pro některé podnikatele, kteří nakupují zboží v prodejnách a plánují tyto výlety pouze pro podnikatelské zájmu. Nicméně ty, které jsou opravdu touží osvěžit své skříně, nebo jen opravdu užijí nákupní proces nejsou potěšit s takovým druhem skupinové zájezdy a obvykle jsou ty, které hledají služby soukromého průvodce.
V Aby bylo možné udržet nákupní turné, soukromý průvodce by měl vědět, kde je možné najít některé moderní obchody s ne tak drahé oblečení dobré kvality, být vždy připraven navrhnout cizí cestovatel spoustu různých variant. Měl by znát rozdíl mezi Factory Outlet a nákupní střediska, a být si vědom toho, co je přijatelné pro každého určité věkové kategorie a tak dále druh trendů. Všechny tyto věci jsou nutné znát na nákupy turné s cílem podpořit klienta na turné, sdělte nám svůj názor právo a musí být vždy připraven mu dát radu. A samozřejmě, je to velmi důležité, aby se vždy zůstat pacienta, jako nákupní prohlídka může trvat stejně dlouho jako vaši klienti potřebují a můžete navštívit co nejvíce míst, jak budou potřebovat.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top