Чому необхідно мати приватний гід на шопінг тур?

Шоп-тури займають особливе місце серед всіх послуг, пропонованих в туристській індустрії. Але питання - навіщо нам потрібен приватний гід при здійсненні покупок в чужій країні?

Як правило, група шопінг-тури йдуть за наступною програмою: група 10-30 чоловік збираються разом і слідувати по маршруту, який складається з заздалегідь, складається з одних і тих же стандартних магазинах і, крім того обмежена в часі. Такий вид турів є прийнятним для деяких підприємців, які будуть купувати товари в торгових точках і планують ці поїздки тільки заради бізнесу. Проте, ті, які насправді бажання, щоб оновити свої шафи-купе або просто дійсно насолоджуватися процесом покупок не догодити з такого роду групові тури і, як правило, є ті, які шукають послуги приватного гіда.
Для того, щоб мати можливість провести торговий тур, приватний гід повинен знати, де можна знайти якісь сучасні магазини з не дуже дорогий одяг хорошої якості, щоб завжди бути готовим запропонувати іноземний мандрівник багато різних варіантів. Він повинен знати різницю між заводські магазини і торгові центри, і бути в курсі, які тенденції є прийнятним для кожної конкретної вікової групи і так далі. Всі ці речі необхідно знати, на шопінг тур з метою підтримки клієнта на тур, поділитися своїм право думки і завжди бути готовим дати йому раду. І, звичайно ж, це дуже важливо, щоб завжди залишатися пацієнта, так як торговий тур може зайняти стільки часу, скільки буде потрібно ваші клієнти і ви можете відвідати якомога більше місць, скільки їм потрібно буде.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top