Топ-5 уніформ авіакомпаній світу!

Непоказні костюми залишилися в минулому! На часі створення унікальних уніформ для співробітників авіакомпаній. Мало хто знає, але найбільші авіакомпанії звертаються за допомогою до іменитим кутюр'є для створення запам'ятовуються і неповторних образів для своїх співробітників.

Минув час непримітних піджаків і безформних спідниць! В даний час, у зв'язку зі зростаючою конкуренцією, авіакомпанії намагаються виділитися і залишити про себе незабутнє враження. Бортпровідниці є візитною карткою авіакомпанії і уособлюють високий статус, сервіс і надійність. TravelPapa.com виділив для Вас 5 авіакомпаній, які славляться незвичайними уніформу бортпровідниць, ви можете в цьому переконатися і забронювати авіаквитки на нашому сайті.
5. Vietnam Airlines .
Милі стюардеси азіатської авіакомпанії заворожують пасажирів тонкими таліямі, які підкреслюють білі широкі брюки і яскраво-червоні приталені каптани.

4. Thai Airways .
Фіолетовий і пурпурний колір - візитна картка тайських авіаліній. Стриманий і в той же час незвичайний образ бортпровідниць, залишає яскравий слід в пам'яті пасажирів.

3. Monarch Airlines .
Стюардеси даної авіакомпанії завжди впізнавані, адже вони завжди усміхнені, доброзичливі і одягнені в маленьке чорне плаття, які справляють незабутнє враження на пасажирів.

2. AeroSur
Стюардеси Болівії дивують своїх пасажирів вечірніми черниймі сукнями, високими підборами і масивними прикрасами.

1. Hooters Air .
На жаль багатьох, дана авіакомпанія припинила своє існування в 2006 році. Відмінними атрибутами були яскраво-помаранчеві маленькі шортики і білі майки. Дана форма неодноразово піддавалася осуду, але пам'ять про найяскравіших стюардеси досі зігріває багатьох пасажирів, яким пощастило насолодитися сервісом Hooters Air.

Замовляйте з TravelPapa.com, насолоджуйтеся найвищим сервісом і стежте за тенденціями небесної моди!


Author: Nastya Radova

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top