Top 5 mundury lotnicze na świecie!

Shacks kostiumy są w przeszłości! Nadszedł czas, aby stworzyć wyjątkowe mundury dla pracowników linii lotniczych. Niewiele osób wie, ale główne linie zwracają się o pomoc do wybitnego projektanta mody do stworzenia niezapomnianych i niepowtarzalnych obrazów dla swoich pracowników.

Czas mijał niepozorne kurtki i bezkształtne spódnice! Obecnie, ze względu na rosnącą konkurencję, linie lotnicze starają się wyróżniać i pozostawiają niezatarte wrażenie o sobie. stewardes są charakterystyczne dla linii lotniczych i reprezentują wysoki status, obsługa i niezawodność. TravelPapa.com przydzielone Ci 5 linii lotniczych, które są znane z niezwykłych uczestników mundurów lotniczych, można zobaczyć i zarezerwować wybrane loty na naszej stronie internetowej.
5. Vietnam Airlines " .
Piękne azjatyckie lotnicza stewardesa fascynują pasażerom cienkich talie, które podkreślają białe spodnie i jasny czerwony płaszcz sylwetkę.

4. Thai Airways loty .
Fioletowy i fioletowy kolor - karta Thai Airways. Dyskretny i w tym samym czasie, niezwykły sposób stewardes, pozostawiając ślad w jasnych pamięcią pasażerów.

3. Monarch Airlines " .
stewardes linie lotnicze są zawsze rozpoznawalne, ponieważ są one zawsze uśmiechnięty, przyjazny i ubrany w małej czarnej, które sprawiają niezapomniane wrażenie na pasażerów.

2. AeroSur
Stewardesy Boliwia zaskoczyć pasażerów chernyymi suknie wieczorowe, wysokie obcasy i masywne ozdoby.

1. The Hooters powietrzu .
Niestety wielu ta lotnicza przestała istnieć w 2006 roku. Charakterystyczne cechy były małe spodenki jasne pomarańczowe i białe koszulki. Ta forma wielokrotnie potępił, ale pamięć o najbardziej uderzających stewardes nadal rozgrzewa wielu pasażerów, którzy mieli szczęście, aby cieszyć się usługi Hooters powietrzu.

Książki z TravelPapa.com, cieszyć się najwyższą obsługę i podążać za trendami mody w niebie!


Author: Nastya Radova

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top