Létání na mistrovství Evropy

Dostat se na mistrovství Evropy může být zajímavá cesta, tím lépe jej plánovat a vstupenky kniha Arline předem!

Chcete-li rezervovat letenky do mistrovství Evropy ve fotbale je lepší to udělat v předstihu. Tyto zápasy se konají v různých francouzských městech jako Paříž, Bordeaux, Marseille, Lens, Lille, Nice, Lyon, Saint-Denis, Saint-Etienne, a Toulouse. Si můžete rezervovat let do Paříže na Travelpapa.com.

Různých evropských zemích jsou létající své národní fotbalové týmy na speciální lety a na speciálních hledají letadel. Například v tomto roce Lufthansa přepravovat své národní fotbalový tým vyhrazení letu Frankfurtu do Chambéry na jejich lepší rovině, že použité při MS 2014, kde tištěný tři sta jmen svých fanoušků na trupu.

Nicméně, stávka pilotů Air France, způsobily mnoho přerušení na různých letových destinací. Mnoho fotbaloví fanoušci by mohly chybět své lety, ačkoli letecké společnosti poskytují náhrady. Doufejme, že většina zákazníků, kteří rezervují low-cost letenky do šampionátu dostane do jejich letu určení.


Author: Yana Sharkevich

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top