Як допомогти планувати свій бюджет мандрівник

В даний час, багато мандрівники не хочуть витрачати свій час на вивчення історичних частин країни, на відвідування розважальних шоу або прослуховування досліджувану монотонну мова про стандартні туристичних міста. Більшість з них прагнення створити свій власний індивідуальний маршрут з професійно запланованим бюджетом, особливо початківці або мандрівники, які не вірять інформації, розміщеної в Інтернеті і краще вибрати, щоб довіряти відповіді професійного приватного гіда. Так які питання ви повинні запитати і які речі тримати в умі, щоб допомогти вам мандрівникові планувати його / її бюджет в кращу сторону?

По-перше, дізнатися про те, скільки людей збираються відвідати свій тур і чи є які-небудь діти серед них. Потім попросіть вашого мандрівника він / вона вже побувала у вашій країні, які пам'ятки він / вона вже відвідала, вказати свої певні побажання і кращі види екскурсії - прогулянки / автомобіль / еко / огляду визначних пам'яток або будь-який інший тур і так далі.
Було б також чудово отримувати інформацію про найбільш підходящих варіантів дорогих і дуже дешевих готелів в вашому місті чи навіть про деякі квартир в оренду, щоб мати на увазі кілька ресторанів з національною кухнею, деякі прилеглі магазини сувенірів і, звичайно ж, середні ціни на вхідні квитки в популярних музеїв, виставок і так далі.
Після того, як ви дізналися про всі ці основні відомості про плани ваших мандрівників, було б легше для вас , щоб зрозуміти їх очікування і допомогти своїм клієнтам ( в тому числі з TravelPapa гідів :)) планувати свій бюджет в правильному напрямку.Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top